YAZARLAR

Anahtar Kelimeler: Takımımız Hazır

Takımımız Maça Hazır

Aksaray Haberleri,Salihler şehri gazetesi,Aksaray haber

TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Siyah beyazlı temsilcimiz Aksaray Belediyespor Pazar günü Ligin 26. Haftasında kendi evinde Anagold 24 Erzincanspor ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşma Dağılgan Stadında Saat 14.30’da oynanacak. Karşılaşmayı klasman Hakemlerinden İstanbul Bölgesinden Serkan Ergün. Yardımcılıklarını ise Süleyman Yavaşoğlu ve Berkay Salman, yapacak. Müsabakanın 4. Hakemi Ali Koç, yapacak.
ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR’UN KARNESİ
Ligin 26. Haftasında Pazar günü kendi evinde oynayacağı Erzincan Spor’un ligde oynadığı 25 karşılaşmada 13 galibiyet, 9 beraberlik ve 3 mağlubiyeti bulunuyor. Ligde 48 puanla 2. Sırada yer alan Erzincan Spor, rakip fileleri 42 kez havalandırırken, kalesinde 20 gol gördü.
AKSARAY BELEDİYESPOR’UN KARNESİ
Siyah beyazlı temsilcimiz Aksaray Belediyespor ise ligde oynadığı 25 karşılaşma sonunda 12 galibiyet, 8 beraberlik ve 5 mağlubiyetle ligde 44 puanla 3. Sırada yer alıyor. Temsilcimiz rakip fileleri 38 kez havalandırırken, kalesinde ise 23 gol gördü.

Ersin Arslan
MAÇIN HAKEMLERİ İSTANBUL BÖLGESİNDEN
Karşılaşma Dağılgan Stadında Saat 14.30’da oynanacak. Karşılaşmayı klasman Hakemlerinden İstanbul Bölgesinden Serkan Ergün. Yardımcılıklarını ise Süleyman Yavaşoğlu ve Berkay Salman, yapacak. Müsabakanın 4. Hakemi Ali Koç, yapacak.