YAZARLAR

Anahtar Kelimeler: Takımımız Galip

Takımımız Galip

Aksaray salihler şehri haberleri,Salihler şehri gazetesi,Aksaray Haber,Aksaray Haberleri

TFF 3. Lig 1. Grup temsilcimiz Aksaray Belediyespor dün sezonun 24. Haftasında kendi evinde Dağılgan Stadında Erzin Spor takımını konuk etti.

Son iki haftadır oynadığı maçlarda galibiyetielde edemeyen temsilcimiz Aksaray Belediyespor, Erzin Spor karşısında mutlaka galibiyet elde etmek adınamaça çok hızlı başladı.

Oyuncuların, yönetim ekibinin ve taraftarların galibiyet elde etmek için kilitlendiği maçta Aksaray Belediyespor aradığı golü maçın hemen 2. Dakikasında Enes Soy'un Penaltıdan attığı golle buldu.

Ceza sahası içerisinde top Erzin Sporlu futbolcunun koluna çarpınca orta hakem penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen Enes, topu ve kaleciyi farklı köşelere göndererek takımını1-0 öne geçiren golü attı.Maçın ikinci devresinde başka gol olmayınca Aksaray Belediyespor 3 puanın sahibi olarak rahat bir nefes aldı.

Maçı taraftarla birlikte izleyen Belediye Başkanı Evren Dinçer, yaptığı açıklamada Aksaray Belediyespor oyuncuları ve yönetim ekibibu galibiyet şehrin yüzünü güldürdüklerini ifade etti. Başkan Dinçer, Aksaray Belediyespor yönetimini ve futbolcularını tebrik etti.