AKSARAYDAKİ CORONAVİRÜS SALGINI DEĞERLENDİRİLDİ.

HZ.ALİ VE ORUÇ

AKSARAYDA ASKIDA EKMEK KAMPANYASI İÇİN DAVET

AKSARAY GÜZELYURTTA CORONAVİRÜS DENETİMİ

AKSARAY TAŞPAZARDA ARANAN ŞAHIS OPERASYONLA YAKALANDI.

RAMAZAN PİDESİ FİYATLARI NE DURUMDA.

NEVŞEHİRDE TURİSTLERİN KAR SEVİNCİ

İçişleri Bakanlığından Ramazan Genelgesi

AKSARAYA A MİLLİ BAYAN HENTBOL TAKIMI GELDİ.

MİLLİ SPORCU AKSARAY KUZEYBORUYA TRANSFER OLDU.

AKSARAYLI GURBETÇİ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU.

AKSARAYSPOR DÜZCE MAÇINDAN 3 PUAN BEKLİYOR.

GENÇ BANKACI CORONAVİRÜSDEN HAYATINI KAYBETTİ.

AKSARAY’DA KÖY YOLLARI TRAFİĞE AÇILDI

AKSARAY B.BÖLCEKTE RİSKLİ ŞAHIS YURTTA KARANTİNAYA ALINDI

YAZARLAR

AKSARAYLILARIN BEKLENTİSİ " BU YIL ŞAMPİYONLUK GELMESİ "

Aksaray haberleri, Salihler şehri gazetesi, Aksaray haber

Muğlaspor karşısında alınan galibiyetin ve takımın göstermiş olduğu performansın camia olarak büyük bir zafer olarak değerlendiren 68 Gençlik grubu tribün liderleri ortak görüşü, maç maç ilerleyerek rehavete kapılmamaları gerektiğini savundu.Muğla karşısında net bir skor ve güzel bir futbolla kazandıklarını dile getiren 68 Gençlik grubu tribün liderleri galibiyetin getirdiği gurur sadece takımımızın değil, tüm Aksaray taraftarının ve şehrindir.

Şehrimizin çok özlediği 2 .lig heyecanı böylesine kritik bir maçta bizlere galibiyet sevinci yaşatan teknik ekibimiz, futbolcularımızı kutluyoruz, ancak . Ayaklarımızın yere daha sağlam basmaya ve asla rehavete kapılmamaları konusunda bütün futbolcu kardeşlerimizin dikkatini çekmek istiyoruz.

Lig’de deplasman maçlarında damga vurmuş bir takımız. Gerek teknik heyetimiz, gerek futbolcularımız herkes elinden gelenin en iyisini yapıyor. Ligde ikinci devre takımda gözle görülen bir değişim var.Sahada savaşan bir takım olduk bu gösterdikleri mücadeleler üç puandan bile daha değerli olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Önümüzde 12 maç var bu maçların hepsi final nitelinde ama böyle mücadeleye devam etmeliyiz.

Buğün  Kozan maçımız var. Rakibimizin ligdeki konum itibari ile şiddetle puana ihtiyacı. Ancak biz son haftalardaki futbolumuza devam ettiğimiz sürece kazanan taraf olacağımıza bütün taraftarlar olarak inanıyoruz, teknik heyetimiz , futbolcularımız gibi taraftarlar olarak bizlerde asla rehavete kapılmayacağız. ” Şeklinde konuştular.