AKSARAYDA CORONAVİRÜSDEN VEFAT EDEN ESKİ MÜDÜRÜN ADI YAŞATILACAK!

AKSARAY ORTAKÖY TAPTUK EMRE TÜRBESİ KÜLLİYE GÖRÜNÜMÜ ALACAK

EMEKLİ MAAŞLARINDA NE KADAR ARTIŞ OLACAK!

Aksaray Ereğlikapıda Yayanın Yaralandığı Kazada Araç Sürücü Darp Edildi

AKSARAYLILAR DİKKAT ! DERNEK KONGRELERİ ERTELENDİ.

AKSARAYDA KOMİSER CORONAVİRÜSDEN HAYATINI KAYBETTİ.

AKSARAY BELEDİYESİ OTOBÜS DURAKLARINI KENDİ ATÖLYESİNDE ÜRETİYOR

AKSARAY TUZ GÖLÜ ÖZEL KORUMA BÖLGESİNİN SINIRLARI DEĞİŞTİ.

AKSARAYDA GENİŞ ÇAPLI CORONAVİRÜS DENETLEMESİ YAPILDI.

AKSARAY BİLİM TEKNİK KOLEJİNDE SEMİNER

AKSARAY İL HIFZISSIHHA KURULU YENİ " CORONAVİRÜS " TEDBİRLERİ'Nİ AÇIKLADI

AKSARAYDA HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ 3 KİŞİ TUTUKLANDI

AKSARAY BELEDİYESİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA İKRAM

AKSARAYDA SEVGİ EVLERİ PROJESİNİN TEMEL KAZISI BAŞLATILDI

AKSARAY MESLEKİ EĞİTİM ESKİ MÜDÜRÜ MURAT KESKİN CORONAVİRÜS SEBEBİYLE HAYATINI KAYBETTİ.

AKSARAY ÖNDER İMAM HATİPLİLER DERNEĞİNDEN KİTAP DAĞITIM ETKİNLİĞİ YAPILDI

Aksaray haberleri, Salihler şehri gazetesi, Aksaray haber

Önder İmam Hatipliler Derneğinden Eğitime 23 Bin Kaynak Kitap Desteği

  Önder İmamhatipliler Derneği İlimizde bulunan İmamhatip Okullarının tamamına tüm derslerden kaynak kitap desteğinde bulundu.
  Konuyla ilgili Aksaray Önder Başkanı Kuddusi BAKAR şu açıklamalarda bulundu; İlimizde bulunan 28 İmamhatip Okulumuzun tamamının eğitimine destek amacıyla kaynak kitap desteğinde bulunduk.
  Yaklaşık beş yıldır yürütmekte olduğumuz kaynak kitap desteğimizi geçmiş yıllarda sadece lise düzeyinde yapmakta idik. Bu yıl çıtayı yükselterek İlimizdeki İmamhatip Ortaokullarımızın 8. sınıf öğrencilerinin tamamına tüm derslerden Sınav Yayınlarının LGS’ye hazırlık kitaplarını ve İlimizdeki İmamhatip Liselerimizin 12. Sınıf öğrencilerinin tamamına tüm derslerden yine Sınav Yayınlarının Üniversiteye hazırlık kitaplarını,toplamda 23 bin kitabı Okul Müdürlerimiz aracılığıyla takdim ettik.
  Pandemi sürecinde yapmış olduğumuz bu çalışmanın çocuklarımızın akademik başarısına ciddi katkı sağlayacağını ümit ediyorum.En güzel yatırım geleceğimizi emanet edeceğimiz Gençliğe yapılan yatırımdır.Onlar için ne yapsak azdır.
  Z kuşağı diye nitelendirdiğimiz gençlerle ilgilenmek/hemhal olmak/farklı metodlarla onları motive etmek bizim vazifemizdir.Unutmayalım “biz nasıl yaşarsak onlarda öyle yaşar.”
  Pandemi süreci hem sağlığımızı hem de ekonomimizi ciddi şekilde etkilemektedir. Yapmış olduğumuz bu çalışma Velî’lerimizi de kaynak kitap için harcama yapmaktan kurtarmış olacaktır.Okullarımıza/veli ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor başarılar diliyorum.
  
  Bu vesileyle kitap dağıtım programımıza katılarak bizleri onurlandıran İl Milli Eğitim Müdürümüz sn. Hacı Ömer Kartal’a,Din Öğretimi Şube Müdürümüz İbrahim Demirtaş’a,İlçe Şube Müdürlerimize,İmamhatip Okul Müdürlerimize,Eğitime Destek Platformu Başkanımız sn.Yusuf Kaya’ya,STK Başkanlarımıza ayrıca evsahipliğinden dolayı Anadolu İmamhatip Lisesi Okul Müdürü Yasin Sır Hocama/ekibine şahsım ve İmamhatip Camiamız adına teşekkür ederim.
  Ayrıca desteklerinden dolayı ÖNDER Genel Başkanımız sn. Kamber Çal’a şahsım ve Yönetim Kurulum adına teşekkür eder şükranlarımı sunarım.