AKSARAYLI ESNAF 45 YILLIK ÜLKÜCÜ

AKSARAY İL HIFZISSIHHA KURUL KARARI .DENETİM OLACAK

AKSARAYLI AÇIK CEZAEVİ MAHKUMLARININ İZİN SÜRELERİ ARTIYOR

AKSARAY SARAY TUZUN SAHİBİ CORONAVİRÜSDEN HAYATINI KAYBETTİ

AKSARAY DÜŞMANIN GİRMEDİĞİ VİLAYETLERDEN BİRİSİ OLARAK ,ATATÜRK EVİ UYGUN MU?

AKSARAY ALTINKAYADA MUHTARIN ARACI KUNDAKLANDI

AKSARAY SAĞLIK İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN SALDIRIYA KINAMA

AKSARAY-ESKİLDE MANDIRA ÇATISINDAN DÜŞTÜ

AKSARAYLILAR MÜJDE YENİ TEKLİF TAKSİTLERİN 1 YIL SONRA BAŞLAMASI

AKSARAY MİNARECİK MAHALLESİNDEKİ KAZADA SÜRÜCÜ YAŞLI KADINI FIRÇALADI

AKSARAYLI GAZETECİ ESKİLDEKİ CORONAVİRÜSDE KÖTÜ HABERİ DUYURDU

AKSARAY ESKİ SANAYİ CADDESİNDE ECZACI MASKE DENETİMİ GÖREVLİSİNE SALDIRDI

AKSARAYLI YAŞLI ADAM CORONAVİRÜSÜ YENDİ

AKSARAY KUZEYBORU DEPLASMANDA GALİP 0-3

AKSARAYLI HENTBOLCÜ GENÇLER GALİP GELDİ

AKSARAY MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİNDEN ANLAMLI JEST

Aksaray haberleri, Salihler şehri gazetesi, Aksaray haber

AKSARAY MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİNDEN ANLAMLI JEST

Aksaray Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Güneş, yaptığı açıklama da;

Göreve geldiğimiz günden ,bugüne kadar, gücümüz ve imkanımız doğrultusunda, maddi ve manevi olarak devletimizin, şehrimizin  her kurum ve kuruluşuna desteklerde bulunduk bulunmaya da devam ediyoruz.

Devlet bünyesindeki her bir kurumun vazifesi, düzenin sağlanması için eşit derecede önemlidir. Bunların içerisinde sağlık kurumlarının işleyişteki kıymetini  özellikle şu an  içerisinde bulunduğumuz pandemi süresi dolayısıyla hep birliktedaha fazla anlamış bulunmaktayız. Ülkemizde 112 Acil Servis yoğun stres ve iş yükünün fazlaca etkin olduğu birimlerin başında gelmektedir.

Koronavirüs salgınıyla mücadelede aktif bir şekilde yer alan 112 Acil Servis çalışanları sorumluluklarının farkında olarak fedakarca görev yapmaya devam ediyorlar. Yeri geldiğinde evlerine gidemeyen, kendilerini 7/24 izole etmek zorunda kalan sağlık personelleri hepimiz kadar normal sosyal hayatlarına dönebilmenin mücadelesini veriyor. Ekipler  gün boyu görevli oldukları istasyonlarda bekleyip 112 Acil Yardım Hattı’na yapılan yardım çağrılarını titizlikle ele alıp gerçek yardım sahiplerine ulaşmak için zamanla yarışıyorlar. Bu nedenle çalışanlarının özverili olmasını gerektiren bir çalışma temposuna sahipler.

Bizler de şehrimizde görevlerini yürüten 112 Acil Çağrı Merkezi çalışanlarına bu zorlu süreçte görevlerini yerine getirirken elimizden geldiğince istekleri doğrultusunda, destekte bulunmak istedik. Çalışma ortamlarının konforunu arttırabilmek niyetiyle Çağrı Merkez’inin ihtiyaçları doğrultusunda Beyaz Eşya, Televizyon ve Bilgisayarlar temin ederek onlara “Her Daim Yanınızdayız” dedik ve moral verdik. Hem fiziksel hem mental anlamda bugünlerde üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirmeye devam ederlerken onlara destek vermiş olmanın iç rahatlığını paylaşıyoruz. Bu süreçte yanımızda olan ; Aksaray İl Sağlık Müdürü  Sayın Kerim Yeşildağ’a ve 112 İl Ambulans Servisi Başhekimi Fatih Çelik’e canı gönülden teşekkür ediyoruz.